Tričko za zdravé prsia 2020

Spoločne dlhodobo bojujeme za zdravé prsia. Vďaka vašej veľkorysosti sme na boj proti rakovine prsníka odovzdali už viac ako 1 450 000 €. Každé zakúpené Tričko je vyjadrením spolupatričnosti a podpory nielen pacientkám a ich blízkym, ale všetkým ženám.

Tohtoročné dámske, pánske a detské tričko navrhli známe české blogerky, ktoré už niekoľko rokov podporujú boj proti rakovine prsníka – Lucka a Nicole hrenbergerové. Lucka a Nicole sú sestry a zároveň najlepšie kamarátky, ktoré vo svojom blogu pod názvom A Cup of Style inšpirujú desaťtisíce svojich fanúšikov módnymi trendami, životným štýlom, no najmä svojím pozitívnym prístupom a motiváciou k zmene. Od roku 2016 sú ambasádorkami českého AVON Pochodu, preto ponuku navrhnúť tohtoročné Tričká za zdravé prsia prijali s nadšením. Výsledkom sú univerzálne strihy, svieže farebné kombinácie a vzory a pri zapojení fantázie aj viac možností nosenia. Okrem Trička dievčatá navrhli aj dizajnovú šatku, ktorou môžete doladiť svoj stajling.

Dámske, pánske, detské Tričko a šatku si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady/Gentlemana alebo na www.avon.sk.

DÁMSKE TRIČKO ZA ZDRAVÉ PRSIA 2020

Dámske tričko je variovateľné. Môžete si ho obliecť s prekríženým výstrihom vpredu či vzadu alebo vo väčšej veľkosti ako šaty. Je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL. Ležérny voľný strih je navrhnutý tak, aby sadol každému typu postavy. Tričko je pohodlné a dá sa výborne kombinovať s rôznymi typmi nohavíc, sukní či legín. Zaujímavým hravým detailom je netypický výstrih.

PÁNSKE TRIČKO ZA ZDRAVÉ PRSIA 2020

Pánske Tričko 2020, rovnako ako dámske a detské, pochádza z dielne blogeriek A Cup of Style. Je dostupné v dvoch veľkostiach –M/L a XL/XXL. Je vyrobené zo stopercentnej bavlny a svojím klasickým strihom predstavuje nadčasový model, ktorý môžu nosiť nielen páni, ale aj dámy. Má slušivú sivú farbu a veselé prúžkované vrecko.

DETSKÉ TRIČKO ZA ZDRAVÉ PRSIA 2020

Detské Tričko 2020 Lucka a Nicole z A Cup of Style navrhli tak, aby ho mohli nosiť dievčatá aj chlapci. Je zdobené nepravidelnými mentolovými prúžkami s bodkami, teda vzorom, ktorý spája celú tohtoročnú kolekciu. Tričko je určené pre deti od 3 do 10 rokov.

ŠATKA

Novinkou kolekcie 2020 je pruhovaná šatka, ktorú si môžete zakúpiť samostatne a nosiť na mnoho spôsobov – uviazať si ju okolo pása, zápästia alebo ňou oživiť svoj účes.


*Tričká a ostatné charitatívne symboly sú predávané v mene a na účet o.z. Tak trocha inak. Zisk z predaja zakúpených tričiek a charitatívnych symbolov putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2020″, realizovanej občianskym združením Tak trocha inak.