Miesto podujatia

Miesto konania AVON Pochod je aj tento rok krásny areál Bratislavského hradu. Keďže chceme, aby sme spolu fandili ženám v čo najväčšom počte a spoločne si užili parádny deň plný zábavy, máme tu pre Vás tipy ako sa na hrad dostať vlakom, MHD, autom a ako a kde čo najlepšie zaparkovať.

Vlakom na Bratislavsky hrad:

A) Hlavná stanica – Hrad: Pôjdete linkou 93 (smer Vozovňa Petržalka), na zastávke Hodžovo námestie prestúpite na linku 207 (smer ŽST Železná studienka) a vystúpite na zastávke Hrad. Tiež môžete ísť električkou č.1 (smer Petržalka), alebo električkou č.2 (smer ŽST Nové mesto), vystúpite na zastávke Úrad vlády SR, prejdete na zastávku Úrad vlády SR v opačnom smere, na linku 203 (smer Staré mesto, Búdková) a vystúpite na zastávke Hrad.

B) Hlavná stanica – Zochova: Pôjdete linkou 93 (smer Petržalka) a vystúpite na zastávke Zochova. Alebo linkou 83 (smer Petržalka), ku ktorej musíte zísť z vlakovej stanice dolu, na zastávku SAV. Nedostanete sa priamo k hradu, budete musieť ísť do kopca približne 500m. Výhoda tejto alternatívy je priame spojenie, nemusíte vôbec prestupovať.

Poďte vlakom na AVON Pochod z ktorejkoľvek železničnej stanice na Slovensku a cestu späť máte ZADARMO. O podmienkach využitia zľavy sa viac dočítate v sekcii VLAKOM NA AVON POCHOD.

Autobusom na Bratislavsky hrad:

A) Autobusová stanica – Hrad: Pôjdete linkou 212 od zástavky Svätopluková (smer ŽST Železná studienka) po zastávku Hodžovo námestie, pri Prezidentskom paláci, kde prestúpite na linku 203 (smer Staré mesto, Búdková) alebo linku 207 (smer ŽST Železná Studienka), a vystúpite na zastávke Hrad.

B) Autobusová stanica – Most SNP: Priame spojenie od autobusovej stanice, linkou 70, ktorou sa dostanete sa pod hrad. Odtiaľ musíte ísť hore kopcom asi 400 metrov.

Od letiska:

A) Letisko – Hrad: Pred letiskovou halou sa priamo nachádza zastávka MHD. Pôjdete linkou 61 a na zastávke Zimný štadión prestúpite na linku 207 (smer ŽST Železná studienka), ktorá vás odvezie na zastávku Hrad. Z linky 61 môžete tiež vystúpiť na zastávke Karpatská, prejsť na zastávku Karpatská (smer Búdková) na linku 203 a vystúpiť priamo pod hradom.

Autom:

Ak sa chystáte na Pochod prísť autom, môžete využiť zľavu na parkovanie.

Partner AVON Pochodu 2019 – IPP Park – HRAD poskytne počas 8. júna zvýhodnené parkovné – 1,50 €/ hodina, 6 €/ celý deň.

Navyše, celkovú výšku parkovného vyzbieraného počas dnešného dňa venuje na boj za zdravé prsia.

Zľava sa dá uplatniť bez doloženia potvrdenia.

Ďakujeme!