Tričko za zdravé prsia 2019

Tričko 2019 je vstupenkou na AVON Pochod, ktorý sa uskutoční 8. júna v areáli Východnej terasy Bratislavského hradu. Tento rok sme stavili na svieže a veselé pásiky v kombinácii s tradičnou farbou boja za zdravé prsia, ružovou. Dámske, pánske aj detské tričko si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady, na e-shopoch www.avon.sk, www.zdraveprsia.sk či priamo na mieste v deň podujatia. Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby v Tričku 2019 majú vstup zdarma. S kúpou dámskeho a pánskeho trička získate štýlový batoh ako darček.

Dámske tričko za zdravé prsia 2019

Dámske Tričko 2019 je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL. Ležérny voľný strih s okrúhlym výstrihom je navrhnutý tak, aby sadol každému typu postavy. Materiál je kombináciou bavlny a polyesteru. Tričko je pohodlné a dá sa výborne kombinovať s rôznymi typmi nohavíc, sukní či legín. Zaujímavým hravým detailom je pásikavé vrecko.

Pánske tričko za zdravé prsia 2019

Pánske Tričko 2019 je dostupné v dvoch veľkostiach – M/L a XL/XXL. Je vyrobené zo stopercentnej bavlny a svojím klasickým strihom predstavuje nadčasový model, ktorý môžu nosiť nielen páni, ale aj dámy. Veselé svieže pásiky nikdy nevyjdú z módy a ľahko sa kombinujú s akýmkoľvek typom nohavíc. S myšlienkou projektu za zdravé prsia pánske Tričko spája detail ružového okraja výstrihu.

Detské tričko za zdravé prsia 2019

Spojením dizajnu dámskeho a pánskeho vzniklo univerzálne detské Tričko 2019. Klasické pásiky sa hodia chlapcom aj dievčatám, jemné ružové lemovanie na rukávoch a výstrihu tričko oživí. Deti určite ocenia a využijú aj veľké vrecko. Tričko je určené pre deti od 3 do 12 rokov.

Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2019, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

*Tričká sú predávané v mene a na účet o.z. Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2019“, realizovanej občianskym združením Zdravá žena.