Miesto podujatia

Miesto, kde sa bude Avon Pochod za zdravé prsia 2022 konať je Tyršovo nábrežie, kde si spoločne užijeme septembrové babie leto. Aby sa mohol zúčastniť každý, kto cíti potrebu pomôcť a užiť si krásny deň prinášame tipy ako sa na miesto konania dostať.

Vlak

Každý, kto bude prichádzať do Bratislavy vlakom vystúpi na Hlavnej stanici. Odtiaľ budú vaše kroky putovať na zastávku autobusu – Hlavná stanica. Nastúpite na autobus č. 93 (smer Vyšehradská) a vystúpite na zastávke Aupark. Odtiaľ sa vyberiete pešo cez nákupné centrum Aupark do sadu Janka Kráľa smerom k Starému mostu. Alebo si môžete zvoliť prepravu električkou. Na Hlavnej stanici nastúpite na električku č. 1 smer Nám. Ľ. Štúra, vystúpite na zastávke Centrum a prestúpite na električku č. 3 (smer Jungmanova-Petržalka) a vystúpite na zastávke Sad Janka Kráľa.

Autobus

Ak sa rozhodnete pre autobusovú formu dopravy vystúpite na autobusovej stanici Bratislava. Následne sa presuniete na autobusovú zastávku Autobusová stanica a nastúpite na autobus č. 70 (smer SNP). Vystúpite na zastávke Šafárikovo námestie, následne nastúpite na električku č. 3 (smer Jungmanova-Petržalka) a vystúpite na zastávke Sad Janka Kráľa. Ak sa rozhodnete ísť peši, stačí už iba zo zastávky Šafárikovo námestie prejsť cez Starý most.

Letisko

Pri príchode do Bratislavy lietadlom sa ocitnete na letisku M.R. Štefánika. Presuniete sa na autobusovú zastávku Letisko/Airport a nastúpite na autobus č. 61 a následne vystúpite na zastávke Račianske mýto. Následne je potrebné nájsť električkovú zastávku Račianske mýto a nastúpiť na električku č. 3 (smer Jungmanova). Potom už iba vystúpite na zastávke Sad Janka Kráľa a po pravej strane uvidíte miesto konania Avon Pochodu za zdravé prsia.

Auto

Ak sa rozhodnete prísť na Avon Pochod za zdravé prsia 2022 svojím vlastným autom odporúčame vám parkovanie v obchodnom centre Aupark alebo Eurovea. V Auparku je umožnené parkovanie počas víkendov zdarma. V obchodnom centre Eurovea je parkovanie prvých 5 hodín zdarma a následne je potrebné uhradiť 3,50 € za každú ďalšiu hodinu.