Tričko Klára za zdravé prsia

Dámske, pánske a detské pochodové tričko 2018 tento rok pokrstili nesie meno jeho dizajnérky a svetoznámej módnej návrhárky Kláry Nademlýnskej. Klára odštartovala svoju kariéru pred tridsiatimi rokmi v Paríži a od tej doby patrí k najznámejším českým návrhárom. Pre jej tvorbu je typické prelínanie sa krehkej ženskosti s tradičným krajčírstvom. Modely sú štýlovo jednoduché a čisté, plné ženskosti, moderné a nadčasové.

NADČASOVÉ OVERSIZE TRIČKO PRE DÁMY

Dámske tričko je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL a je vyrobené z 35% bavlny a 65% polyesteru. Klára zvolila kombináciu nepravého véčkového strihu a moderného oversize strihu vhodného ku všetkým typom nohavíc, k sukni či legínam. Výrazným prvkom sú pre Kláru typické pretiahnuté švy a saténová stuha všitá na chrbte, ktorá symbolizuje Avon stužku. Pri kúpe dámskeho trička dostanete tašku ako darček.

PÁNSKE TRIČKO STAVIA NA JEDNODUCHOSŤ

Pánske tričko Klára vo veľkostiach M/L a XL/XXL vyrobené zo stopercentnej bavlny je nadčasovým modelom určeným nielen pre pánov ale tiež pre ženy. Klára zachovala strih dámskeho trička ale ubrala na výraznosti. Aj pre pánske tričko je charakteristická bavlnená stuha na chrbte a dopredu pretiahnuté švy. Pánske tričko je symbolom jednoduchosti a elegancie. Rovnako, ako pri kúpe dámskeho trička, aj s pánskym tričkom získate tašku ako darček.

MYŠIAK NA DETSKOM TRIČKU PRE CHLAPCOV A DIEVČATÁ

Klára pre túto príležitosť navrhla nového maskota myšiaka, ktorého s radosťou po prvýkrát predstavuje na detskom tričku. Aj pri detskom tričku Klára zostala verná jednoduchému strihu s dopredu pretiahnutými švami a 100% bavlne. Detské tričko v živej tyrkysovej farbe je určené pre deti od 3 do 12 rokov.

Tričká objednávajte u svojej AVON Lady/Gentlemana, na www.avon.sk alebo na www.zdraveprsia.sk
Tričko slúži ako vstupenka na AVON Pochod 16.6.2018.
Deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma.

Tričká sú predávané v mene a na účet o.z. Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2018″, realizovanej občianskym združením Zdravá žena, povolenie číslo: SVS-OVS2-2018/006040, registrovaná pod číslom zbierky 000-2018-006040.