Soňa Skoncová

Modelka, moderátorka a trendsetterka Soňa Skoncová sa stala jednou z ambasádoriek projektu v roku 2017. Poznáme ju z televíznych obrazoviek, z módnych prehliadok, časopisov a sociálnych sietí. Svoju kariéru odštartovala v súťaži Miss Slovensko v roku 2009 a dnes je úspešná doma aj v zahraničí, moderuje, fotí pre prestížne značky, nakrúca reklamy či hudobné videá, stretáva svetové celebrity a darí sa jej aj v podnikaní. Svojou prácou a životným štýlom púta pozornosť hlavne mladých ľudí, ktorí sledujú jej blog o cestovaní, móde, zážitkoch a skúsenostiach.

Dlhé roky sa pohybuje vo svete showbiznisu a naučila sa čo je v živote najdôležitejšie – nepodliehať tlaku okolia, vážiť si samú seba a neriešiť nepodstatné veci. Najdôležitejšie je zdravie a pomoc tým, ktorí to potrebujú. Rozhodla sa pripojiť k boju za zdravé prsia a inšpirovať k tomu aj ostatných. Dôraz kladie hlavne na mladých ľudí, ktorí si často myslia, že toto ochorenie sa ich netýka a podceňujú potrebu preventívnych prehliadok.

„Ďakujem za príležitosť byť súčasťou tohto projektu a aj týmto spôsobom ho dostať viac do povedomia. V živote netreba riešiť nepodstatné veci, treba riešiť to, na čom záleží najviac a tým je ZDRAVIE.“