Zabojujte ružovou proti rakovine prsníka

Avon bojuje proti rakovine prsníka s novými symbolmi – kozmetickými a nekozmetickými produktmi.

Spoločnosť AVON Cosmetics už 11 rokov podporuje projekty zamerané na prevenciu a liečbu karcinómu prsníka prostredníctvom projektu AVON proti rakovine prsníka. Súčasťou projektu boja proti rakovine prsníka je možnosť zakúpiť si symboly, kúpou ktorých môže každý človek podporiť aktivity zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe. AVON rozširuje ponuku symbolov až o štyri nové praktické a originálne produkty, ktorými môžete prispieť na dobrú vec. Finančné prostriedky získané z predaja symbolov sú venované na boj proti rakovine.

Kampaň 13 a 14 / 2009 (predajné obdobie september / október)

Puzdro na mobilný telefón „Nádej“
Cena: 5,30 €
Praktické puzdro sa uzatvára suchým zipsom a chráni mobilný telefón pred mechanickým poškodením. Materiál z ktorého je vyrobené je kombináciou polyesteru a polyuretánu. Rozmery uzatvoreného puzdra sú 7,5 x 11,5 cm. Výrazná kombinácia farieb zabezpečí, že ho rýchlo nájdete v každej kabelke.

Nákupná taška „Nádej“
Cena: 9,90 €
Vďaka veľkorysému dizajnu sa tašky sa pohodlne vojde menší nákup a všetky ostatné veci, ktoré potrebujete mať vždy pri sebe. Veľkosť tašky je 33 x 49 cm. Rozmery oválnej spodnej časti je 27 x 15 cm a výška ušiek je 50 cm.

Ceruzka na oči
Cena: 6,30 €
Farba: čierna
S ceruzkou na oči z ružovej edície vynikajúco podčiarknete dokonalý make-up. Praktické vysúvacie balenie a tuhá konzistencia zabezpečia dobrú manipuláciu a jednoduché nanášanie.

Zvýrazňujúca špirála pre maximálny objem rias – ružová edícia
Objem: 7 ml
Cena: 7,90 €
Farba: čierna
Zvýrazňujúca špirála Vám vyčarí neodolateľný pohľad zásluhou špeciálnej kefky, ktorá dodáva riasam maximálny objem. Spolu s ceruzkou na oči nádherne zvýraznia make-up a dodajú očiam magický výraz.

Comments are closed.