Ukážte všetkým, ako pomáhať ostatným

AVON rozširuje ponuku symbolov projektu AVON proti rakovine prsníka o ďalšie dva produkty – Držiak na tašku „Nádej“ a Prívesok na mobilný telefón „Nádej“. Ich kúpou prispejete na aktivity zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe a zároveň budú vašim štýlovým a praktickým doplnkom. Projekt AVON proti rakovine prsníka vstúpil do dvanásteho roka aktívnej podpory a prevencie rakoviny prsníka a počas svojho pôsobenia sa zaradil medzi popredné a uznávané projekty v boji proti tejto zákernej chorobe.Predajom špeciálne upravených produktov s logom ružovej stužky sa získavajú finančné prostriedky na programy zamerané na boj proti rakovine prsníka. Všetky takto získané finančné prostriedky venuje spoločnosť AVON na aktivity na boj proti tejto zákernej chorobe. Tieto produkty sú súčasťou každého AVON katalógu a objednať si ich môžete prostrednictvom online shopu na www.zdraveprsia.sk alebo prostredníctvom AVON Ladies a Gentlemen.

Kampaň 4/2010 (predajné obdobie marec – apríl)

Držiak na tašku „Nádej“
Priemer: 3,4 cm
Výška: 0,8 cm
Rozmery vrecúška: 6,5 x 7,5 cm
Bežná cena: 6,00 €

Držiak na tašku oceníte v situáciách, kedy si potrebujete pohodlne odložiť svoju kabelku a nemáte k dispozícii žiadne vhodné miesto. Jednoducho ho umiestnite na kraj stola a tašku zavesíte. Jeho výhodou je, že svoju tašku máte neustále pod dohľadom a teda vo väčšom bezpečí. Je dodávaný v malom vrecúšku a ozdobený symbolom ružovej stužky.

Prívesok na mobilný telefón „Nádej“
Priemer: 3 cm
Bežná cena: 5,00 €

Štýlovým príveskom so symbolom ružovej stužky nádeje môžete ozdobiť aj váš mobilný telefón. Je vyrobený z jemných materiálov, ktoré váš telefón nepoškriabu. Prívesok urobí váš telefón jedinečný a pre vás bude znamenať dobrý pocit.

AVON proti rakovine prsníka
Už dvanásty rok bojuje spoločnosť AVON Cosmetics proti rakovine prsníka. V roku 2009 sa prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov projektu podarilo vyzbierať až 100.000,- €!

V roku 2009 boli vyzbierané finančné prostriedky venované najmä hlavnému partnerovi projektu – Lige proti rakovine (LPR) a to konkrétne čiastka 70.000,- €, ktorá zahŕňala finančnú podporu na organizovanie verejnej finančnej zbierky Dňa Narcisov, finančnú podporu edukačných a spoločenských aktivít v Centre pomoci LPR a taktiež finančný príspevok na personálne zabezpečenie Linky pomoci v oblasti problematiky rakoviny prsníka. Rovnako v spolupráci s LPR AVON podporuje projekt „Prvá gynekologická prehliadka“, ktorú na slovenských základných a stredných školách realizuje Slovenská asociácia študentov medicíny (SloMSA).

V roku 2009 AVON prostredníctvom projektu AVON proti rakovine prsníka venoval tiež finančný dar vo výske 7.000,- € Nadácií Markíza na kúpu špeciálneho softvérového a hardvérového vybavenia pracoviska Kliniky stereotaktickej rádiochirurgie Onkologického ústavu sv. Alžbety v Bratislave. Sumou 10.000,- € prispel na dofinancovanie kúpy prístroja Gama sonda, ktorý slúži na detekciu metastáz v onkochirurgií a je umiestnený v NOÚ v Bratislave.

Rok 2009 znamenal významná medzník v histórií projektu – na Slovensku sa prvýkrát uskutočnil AVON POCHOD proti rakovine prsníka s účasťou takmer 4.000 ľúdí, a to 20. júna 2009 v Bratislave.

Projekt AVON proti rakovine prsníka podporuje 13 známych osobností slovenského spoločenského života. Viac informácií o projekte získate na www.zdraveprsia.sk.

Comments are closed.