S novým Tričkom zdravé prsia bojujte proti rakovine prsníka

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na trh nový symbol boja proti rakovine prsníka. Je ním Tričko zdravé prsia, ktoré je k dispozícii v dámskom aj pánskom prevedení. Jeho kúpou prispejete na boj proti zákernej chorobe a zároveň vám poslúži ako vstupenka na 2. ročník AVON POCHODu proti rakovine prsníka, ktorý sa uskutoční 19. júna 2010 v Košiciach.

Kampaň 5/2010 (predajné obdobie marec – apríl 2010)

Tričko zdravé prsia – dámske veľkosti: S, M, L, XL / pánske veľkosti: M, L, XL / Cena: 10,00 €

Dámske a pánske Tričko zdravé prsia je ďalším zo symbolov projektu, ktorého kúpou prispievate na aktivity zamerané na boj proti rakovine prsníka. Obe tričká nesú názov webstránky www.zdraveprsia.sk, pričom na pánskom tričku je text doplnený (plné znenie textu: Som za www.zdraveprsia.sk). Na oboch tričkách je zvýraznený text ZDRAVEPRSIA, čo je hlavným cieľom projektu a k tomuto boju prispieva aj webstránka www.zdraveprsia.sk, kde možno nájsť informácie o projekte, ochorení a predovšetkým o prevencii.

Ružové dámske tričko je dostupné vo veľkostiach S, M, L a XL. Je priliehavého strihu, vyrobené z bavlny a elastického materiálu. Pánske tričko čiernej farby je k dispozícii vo veľkostiach M, L a XL. Je voľného strihu, vyrobené zo 100% bavlny. Obe sú pohodlné a príjemné na nosenie.

Tričká si môžete objednať prostredníctvom svojej AVON Lady alebo AVON Gentlemana (od 25. marca, v kampani 5/2010). Alebo si ho môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu na webovej stránke www.zdraveprsia.sk.

Comments are closed.