POMÁHAJME! AJ ZA POCHODU.

2. slovenský AVON POCHOD proti rakovine prsníka 19. júna 2010 v Košiciach.

Aj tento rok sa Slovensko zapojí do celosvetovej iniciatívy boja proti rakovine prsníka. Po minuloročnom veľmi úspešnom, prvom slovenskom AVON POCHODE, ktorý hostila Bratislava, sa dejisko tohtoročného 2. ročníka AVON POCHODU presúva do Košíc. Metropola východného Slovenska sa zahalí do ružovej farby 19. júna 2010.

Charitatívne podujatie AVON POCHOD proti rakovine prsníka symbolizuje vyjadrenie podpory v boji proti rakovine prsníka, jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj proti tomuto ochoreniu a tiež vyjadruje spolupatričnosť ženám, ktoré s týmto krutým ochorením bojujú.

„Sme radi, že sa AVON POCHOD uskutoční aj tento rok, pretože ten minuloročný sa veľmi vydaril, a aj napriek nepriaznivému počasiu sa ho zúčastnilo takmer 4000 ľudí z celého Slovenska. Tento špeciálny deň sa vydalo do bratislavských ulíc množstvo ľudí nabitých pozitívnou náladou a dúfame, že jeho 2. ročník bude rovnako úspešný. Veríme, že AVON POCHOD svojou myšlienkou povzbudí ešte viac ľudí ako minulý rok, aby prišli 19. júna do Košíc a dali tak nádej ženám, ktoré s touto zákernou chorobou bojujú,“ uviedla Magdaléna Drsová, riaditeľka pre PR a reklamu ČR a SR.

Vstupenka na AVON POCHOD
Vstupenkou na túto výnimočnú akciu je Tričko zdravé prsia, ktorého kúpou prispieva každý pochodujúci na boj proti rakovine prsníka. Tričko zdravé prsia si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady/ AVON Gentlemana, objednať na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk, alebo zakúpiť v deň akcie priamo na mieste podujatia od 13.00 hod. Tričko zdravé prsia je v ponuke v dámskej a pánskej verzií v rôznych veľkostiach a jeho cena je 10,00 €.

Všetky získané finančné prostriedky z akcie budú venované na aktivity v boji proti tejto zákernej chorobe. Viac informácií o AVON POCHODE proti rakovine prsníka sa dozviete aj na www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.

Program AVON POCHODU
Program AVON POCHODU s registráciou účastníkov začína od 13.00 hod na Hlavnej ulici v Košiciach do 15.00 hod, kedy sa AVON POCHOD slávnostne odštartuje. Trasa AVON POCHODU povedie historickým centrom Košíc a končí sa opäť na Hlavnej ulici. Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli AVON POCHODU a stretnutie so známymi osobnosťami slovenského spoločenského života, ktoré sú tvárami projektu AVON proti rakovine prsníka. Už teraz je známe, že AVON POCHOD svojou účasťou podporia – Ada Straková, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Beata Dubasová, Henrieta Mičkovicová, Hana Rapantová, Karin Habšudová, Jana Kirschner, Martin Pyco Rausch, Maroš Kramár a Braňo Bruno Ciberej a mnohí ďalší účinkujúci.

Trasa AVON POCHODU: Hlavná ulica – Hlavné námestie – Mlynská ulica, okolo Jakabovho paláca – prechod mostom smerom k Železničnej stanici – prechod Mestským parkom – prechod mostom smerom na Podtatranského ul. – Štefánikova ulica – Kasárenské námestie – Hlavná ulica.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na vašu účasť!

Comments are closed.