Ukáž sa v tričku na AVON Pochode proti rakovine prsníka 7. júna 2014 v Bratislave!

Pripojte sa k nám na šiestom ročníku AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý prináša množstvo pozitívnej energie a sprostredkúva finančnú pomoc projektom zameraným na prevenciu a liečbu rakoviny prsníka. AVON Pochod štartuje v sobotu 7. júna z Eurovea.

AVON Pochod proti rakovine prsníka sa pravidelne koná od roku 2003 vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Vďaka tomuto podujatiu sa spájajú státisíce ľudí, aby spolu vyjadrili podporu ženám trpiacim zákernou chorobou a ich rodinám. Na Slovensku sa ružový pochod organizuje už po šiestykrát. Stal sa tak tradičným podujatím, ktoré symbolizuje vyjadrenie spolupatričnosti chorým ženám. 6. ročník AVON Pochodu proti rakovine sa uskutoční 7. júna 2014 v Eurovea, Bratislava. Pochodujúcich čaká aj bohatý sprievodný program, v podaní Jany Kirschner, Pavla Hammela, Starmanie a ďalších.

Vstupenka na AVON pochod

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2014, ktoré si ľudia vybrali hlasovaním na webe www.zdraveprsia.sk. Dámska verzia trička je ušitá v dvoch veľkostiach S/M a L/XL a pánska vo veľkostiach M/L a XL/XXL. “Dámska tunika je vytvorená tak, aby lichotila každej žene, zvýraznila jej prednosti a zakryla nedostatky. Voda vo výstrihu tuniky symbolicky odplavuje pochmúrne myšlienky a žiarivá ružová farba povzbudzuje optimizmus a nádej,” prezradila autorka dámskeho Trička Lucie Bendlová, talentovaná študentka Vyššej odbornej školy odevného návrhárstva.

Tričko proti rakovine prsníka 2014 (dámske)

Veľkosť: S/M, L/XL

Cena: 14,99 €

Nový model dámskeho trička je zhotovený z pružného materiálu a je k dispozícii v dvoch veľkostiach.

Tričko proti rakovine prsníka 2014 (pánske)

Veľkosť: S/M, L/XL

Cena: 14,99 €

Páni si určite obľúbia elegantné tmavošedé tričko, ktoré v sebe skrýva detail s akcentom v ružovej farbe a je pre nich k dispozícii dvoch veľkostiach M/L a XL/XXL. Je vyrobené zo 100% bavlny a jeho voľný strih umožňuje pohodlné a príjemné nosenie.

Tričká si môžete zakúpiť od kampane 5/2014 (od konca marca 2014) prostredníctvom svojej AVON Lady/AVON Gentlemana, objednať prostredníctvom e-shopu na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk, alebo zakúpiť v deň konania AVON Pochodu priamo na mieste podujatia. Každé predané tričko nás spája v úsilí finančne pomocť a prispieť na prevenciu a liečbu tejto zákernej choroby.

 

Pridajte sa k nám kúpou tohto trička a vyjadrite tak spolu s nami solidaritu ženám a podporte ich v boji za zdravé prsia.

Ďakujeme!

Comments are closed.