Zapojte sa spolu s nami do boja za zdravé prsia!

Spoločnosť AVON začala svoj boj za zdravé prsia pred 16 rokmi. Dodnes prostredníctvom projektu AVON proti rakovine prsníka pomáha ženám trpiacim týmto zákerným ochorením. Tento boj podporuje aj prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov s ružovou stužkov, ku ktorým pribudla v kampani 5/2014 novinka – Set 2 poznámkových blokov s magnetkou.

Rakovina prsníka je v celosvetovom meradle tretím najčastejšie sa vyskytujúcim nádorovým ochorením, ktoré sa čoraz častejšie dijagnostikuje aj u mladších žien. Spoločnosť AVON si už 16 rokov uvedomuje závažnosť tohto ochorenia. Prostredníctvom projektu  AVON proti rakovine prsníka sa snaží podporovať ženy, ktoré toto zákerné ochorenie postretlo a pomáhať im tak v ťažkej životnej situácii. AVON podporuje boj za zdravé prsia aj prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov s ružovou stužkou, ktorého výťažok putuje na aktivity a projekty zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe.

Set 2 poznámkových blokov
s magnetkou

Cena: 2,00 €

Rozmery každého bloku: 5 x 11 x 0,4 cm

AVON predsatvuje nový symbol projektu AVON proti rakovine prsníka – Set 2 poznámkových blokov s magnetkou. Set je ideálnym a praktickým každodeným pomocníkom v domácnosti alebo práci. Magnetická zadná časť blokov umožňuje všestranné využitie. Kúpou setu zároveň podporíte aktivity zamerané na boj za zdravé prsia realizované na Slovensku.

Bojujeme s vami!

Spoločnosť AVON sa venuje problematike ochorenia rakoviny prsníka už od roku 1992 a v súčasnosti sa vo viac ako 50-tich krajinách sveta každoročne realizujú rôzne aktivity, ktorých hlavným cieľom je boj proti tejto zákernej chorobe. Na Slovensku sa  AVON zapojil do tejto celosvetovej kampane v roku 1998 a od vzniku projektu AVON proti rakovine prsníka boli podporené projekty a aktivity sumou viac ako 1,2 milióna EUR. Viac informácií nielen o projekte, ale aj o prevencii a liečbe rakoviny prsníka nájdete na www.zdraveprsia.sk.

Comments are closed.