S vašou pomocou dokážeme viac

AVON rozširuje ponuku symbolov boja proti rakovine prsníka o ďalšie dva symboly. Vašim nenahraditeľným pomocníkom sa môže stať Pero s nálepkami na poznámky „Nádej“ a praktická Cestovný hrnček „Nádej“.

Pero s nálepkami na poznámky „Nádej“
Kampaň 12/2011 – predajné obdobie august, september 2011
Farba náplne: čierna
Rozmery: 13,7 cm x 1,62 cm
Bežná cena: 2,80 €

Nový pomocník Pero s nálepkami na poznámky „Nádej“ môžete mať vždy po ruke a použiť vo chvíli, keď ho budete potrebovať. Nezabudnite si ním zapísať do diára dátum vašej pravidelnej preventívnej prehliadky!

Cestovný hrnček „Nádej“
Kampaň 13/2011 – predajné obdobie september 2011
Priemer vrchnáka: 8 cm
Priemer spodnej časti: 6 cm
Výška: 17,5 cm
Bežná cena: 8,00 €

Termoska „Nádej“ je praktickou pomôckou pre každú ženu, ktorá svoj obľúbený horúci nápoj rada nosí so sebou. Jej použitie je vhodné do kancelárie, auta, na dovolenku a svoje miesto si nájde v každej domácnosti. Taktiež je vhodným darčekom a jej kúpou môžete potešiť svoje priateľky a zároveň podporíte dobrú vec.

AVON proti rakovine prsníka
AVON sa na Slovensku zapojil do celosvetovej kampane proti rakovine prsníka v roku 1998, čím sa stal prvou spoločnosťou, ktorá sa na Slovensku začala venovať tejto problematike. Od vzniku projektu sa prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov podarilo vyzbierať viac ako 1 000 000 EUR.

Vyzbierané peniaze poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, zakúpenie diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti. Projekt podporujú známe osobnosti spoločenského života – Alena Heribanová, Jana Kirschner, Ada Straková, Hana Rapantová, Beáta Dubasová, Karin Habšudová, Henrieta Mičkovicová, Nora Beňačková, Petra Polnišová, Braňo „Bruno” Ciberej, Martin Rausch, Maroš Kramár a Zlatica Puškárová.

Comments are closed.