AVON bude prezentovať aktivity projektu AVON proti rakovine prsníka v rámci nákupného víkendu v sieti nákupných centier AUPARK

V dňoch 21.- 23. októbra 2011 sa v nákupných centrách AUPARK v Bratislave, Piešťanoch alebo Žiline uskutoční špeciálna akcia „Hriešne dobrý shopping weekend“. Súčasťou tohto špeciálneho víkendu bude aj prezentácia projektu AVON proti rakovine prsníka v rámci mesiaca október, ktorý je mesiacom boja proti rakovine prsníka.

Počas tretieho októbrového víkendu sa uskutoční v sieti nákupných centier AUPARK v Bratislave, Piešťanoch a Žiline špeciálna akcia „Hriešne dobrý shopping weekend“, ktorého súčasťou bude aj prezentácia aktivít projektu AVON proti rakovine prsníka. Návštevníci sa budú môcť dozvedieť viac informácií o prevencii, samovyšetrení prsníkov a navštíviť prsníkovú poradňu, kde bude radiť špecializovaný odborník na túto problematiku. Projekt budú môcť návštevníci podporiť aj kúpou niektorého zo špeciálnych symbolov boja proti rakovine prsníka. Získané finančné prostriedky sú venované na projekty a aktivity zamerané na boj s týmto ochorením.

Comments are closed.