Predstavujeme vám pochodové Tričko 2017

Dámske, pánske aj detské Tričko proti rakovine prsníka tento rok navrhla hviezda českej a slovenskej módnej scény – Lukáš Macháček.

Lukáš sa narodil pred 27 rokmi v Olomouci. Jeho snahou je vytvárať módu, ktorá sa vyznačuje kvalitou, jednoduchosťou, nadčasovosťou, kombinovateľnosťou a nositeľnosťou. Jeho najobľúbenejšie materiály sú hodváb, viskóza, bavlna, vlna či ľan.

Lukáš pravidelne predstavuje svoje kolekcie v rámci pražského fashion weeku  #MBPFW a v roku 2017 sa rozhodol navrhnúť tiež charitatívne Tričko proti rakovine prsníka, ktoré poslúži pre dobrú vec, a zároveň bude vstupenkou na AVON Pochod 17.6. 2017.

Tričko, alebo aj šaty pre dámy

Dámske Tričko je tento rok opäť v predaji v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL. Lukáš zvolil veľmi kvalitný materiál, v zložení 95% bavlna a 5% spandex. Tričko má vzdušný strih a dá sa nosiť ako krátke šaty k legínam alebo ako tunika k nohaviciam či sukni. Ku každému dámskemu Tričku je pribalená saténová stuha, ktorú si môžete uviazať na pás, boky alebo použiť ako ozdobu do vlasov. Po stranách Trička sú vrecká, a tiež dva otvory, ktoré môžete použiť na previazanie stuhy. Na chrbte je štýlové výrazné prešitie, ktoré je pre Lukášove modely typické.

V jednoduchosti je krása, alebo pánske Tričko pristane všetkým

Pánske Tričko 2017 vo veľkostiach M/L a XL/XXL je zo stopercentnej bavlny a vyniká svojím jednoduchým, ale štýlovým strihom, ktorý pristane každému. Na chrbte má, rovnako ako dámske Tričko, výrazné prešitie vo farbe dámskeho Trička.

Detské Tričko tento rok pre dievčatá aj chlapcov

Lukášovi sa podarilo nájsť strih aj farbu Trička, ktorá je vhodná pre malé dievčatá aj chlapcov. S veľkou radosťou vám predstavujeme Tričko v šedo-mentolovej farbe, ktorá má v prednej časti roztomilú klokanku. Samozrejmosťou je, že Tričko je zo stopercentnej bavlny, a rovnako ako dámske a pánske Tričko, má na chrbte výrazné prešitie. V predaji bude univerzálna veľkosť, ktorá sedí deťom od 3 do 12 rokov.

Tričká objednávajte už od kampane 5 (začiatok 23.3.) u svojej AVON Lady/Gentlemana alebo prostredníctvom e-shopu. Tričko slúži ako vstupenka na AVON Pochod 17. 6. 2017.

Tričká sú predávané v mene a na účet občianskeho združenia Amazonky. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2017″, realizovanej občianskym združením Amazonky, povolenie číslo: SVS-OVS2-2016/035805, registrovaná pod číslom zbierky 000-2016-035805 a bude použitý na programy boja proti rakovine prsníka.

Comments are closed.