Nerieš – to je heslo tohtoročného AVON Pochodu

Poznáte to. Zobudíte sa a hneď od rána riešite kopec úloh – čo si obliecť, čo raňajkovať, kto odvezie deti do školy, čo budete variť na večeru… Zrazu sa Vám nakopí toľko otázok a premôže Vás stres a nervozita. Sú to všetko denné starosti, ktoré však nie sú skutočnými problémami. Pokiaľ ste Vy a Vaši najbližší zdraví, všetko ostatné sú len malichernosti.

A práve myšlienka riešiť len to skutočne podstatné v živote nás inšpirovala aj pri tvorbe tohtoročnej kampane k AVON Pochodu. Každý rok tento unikátny projekt posúvate najmä vy, vaše návrhy a podnety na zlepšenie, za ktoré vám ďakujeme.
Sme radi aj za vašu kritiku, pretože tá nám nastavuje zrkadlo a núti nás robiť veci lepšie. Avšak nájdu sa aj komentáre, ktoré vo svetle choroby menom rakovina vyznievajú niekedy neopodstatnené. Farba a strih Trička, trasa Pochodu, hudobný program alebo dokonca počasie…
Tento rok preto chceme poukázať a zdôrazniť to hlavné, prečo to robíme – našim spoločným cieľom je vyjadriť spolupatričnosť, pomoc a podporu všetkým ženám, ktoré s rakovinou prsníka bojujú. Dodať im odvahu a silu, aby sa nevzdávali a ukázať, že v tomto boji nie sú samé.

Neriešte teda, či na Pochode vystúpi vaša obľúbená kapela, či je to pred priateľmi dostatočne cool zúčastniť sa alebo či sa vám Tričko hodí do šatníka. Verte, že zakaždým, keď na Tričko vo svojom šatníku natrafíte, spomeniete si na úžasný deň, ktorý ste strávili či už so svojou rodinou, priateľmi alebo jednoducho s ľuďmi, s ktorými ste spoločne pomohli podporiť správnu vec. A to je to najdôležitejšie – pomáhať!

Zisk z predaja zakúpených tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2017 realizovanej občianskym združením Amazonky a bude použitý na programy boja proti rakovine prsníka.

Kampaň

Nerieš je heslo, ktoré bude tohtoročnú kampaň sprevádzať. Pozrite sa, ako sme celú kampaň fotili.

Tento rok neriešime štýl, vek ani lajky na sociálnych sieťach. Dôležité je prísť, užiť si krásny deň a kúpou Trička pomôcť dobrej veci.

Comments are closed.