AVON podporil publikáciu Top 37 žien Slovenska

Spoločnosť AVON Cosmetics, dlhodobý partner Herial Ladies clubu, sa teraz stal aj generálnym partnerom výnimočnej publikácie, ktorá predstavuje slovenskú elitu nežnejšieho pohlavia. Top 37 žien Slovenska je názov exkluzívnej publikácie, ktorá predstavuje naše mimoriadne ženské osobnosti.

Výpravná publikácia rozpráva o životoch a osudoch 37 známych, úspešných a v každom ohľade výnimočných žien. Okrem ich profesionálnej kariéry poskytne aj pohľad do ich súkromia, čo spolu s portrétmi a fotografiami verne sprostredkuje ich inšpiratívne príbehy. O tie sa delia v rozhovoroch s renomovanými publicistkami ako sú Táňa Veselá, Silvia Lispuchová, Alena Heribanová a Julka Mekyňová, profilové fotografie zas nafotili známi fotografi Anna Mrázek Kovačič, Marcel Gonzalez-Ortiz a Braňo Šimončík.

Pri výbere do symbolickej 37 pomáhal poradný tím skvelých pánov, ktorí sú predstavení na záverečných stránkach publikácie. Do posledného výberu bolo pripravených vyše stovky životných príbehov a podľa tvorcov toto číslo ani zďaleka nevystihuje ich skutočný celkový počet. Výberom 37 z nich sa autori snažili o najobjektívnejší výber a zohľadniť museli množstvo kritérií výnimočnosti týchto osobností. To, čím môžu byť pre nás všetkých zaujímavé, čo všetko v živote dosiahli, o čo sa úspešne snažia, čo všetko dokážu urobiť pre druhých, aké majú rodiny a postoj kživotu. Ide o ženy, ktoré zasvätili svoj život športu, záchrane zdravia iných, úspešnému biznisu, justícii, finančníctvu, budovaniu spoločností a ich značiek, či umeleckým a mediálnym projektom. Medzi výnimočnými ženami, ktoré boli zaradené medzi Top 37 žien Slovenska sú aj Adriana Sklenaříková a Petra Polnišová, ktoré sú ambasádorkami charitatívnych projektov spoločnosti AVON.

Publikáciu slávnostne pokrstil dvojnásobný olympijský víťaz Michal Martikán v Casino – Café Reduta, 22. apríla 2009, za prítomnosti popredných osobností: prvej dámy SR Silvie Gašparovičovej, predsedníčky Ústavného súdu SR Ivetty Macejkovej, športovkýň Martiny Moravcovej a Veroniky Zuzulovej, umelkyne Milky Vášáryovej a ďalších skvelých dám.

Následne sa konal jubilejný 10. Herial Ladies club s majstrom Ladislavom Chudíkom, opernou hviezdou Otokarom Kleinom, cestovateľom a moderátorom Martinom Nikodýmom a zástupcom spoločnosti AVON Michalom Borecom.

Comments are closed.