1. slovenský AVON POCHOD proti rakovine prsníka 20. júna 2009 v Bratislave

V tomto roku si AVON pripomína 11. výročie vzniku projektu AVON proti rakovine prsníka. Za 11 rokov jeho existencie sa predajom špeciálnych symbolov vyzbieralo viac ako 1 mil. € (30 126 000 SK), pričom tieto finančné prostriedky boli použité na podporu veľkého množstva projektov v oblasti prevencie, šírenia osvety, vzdelávania, kúpu operačnej techniky, kúpeľných pobytov pre ženy s rakovinou prsníka a mnoho ďalších aktivít.

Tento rok sa Slovensko po prvýkrát pridáva k takmer 50 krajinám sveta, kde sa tisíce ľudí pravidelne každý rok vydávajú do ulíc, aby podporili jeden spoločný cieľ – boj proti rakovine prsníka.

1. slovenský AVON POCHOD proti rakovine prsníka sa uskutoční 20. júna 2009 v Bratislave!

„Tešíme sa, že tento rok sa po prvýkrát uskutoční AVON POCHOD aj na Slovensku. Cieľom AVON POCHODU proti rakovine prsníka je vyjadriť podporu boju proti rakovine prsníka, získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka a tiež vyjadriť spolupatričnosť ženám, ktoré s týmto krutým ochorením bojujú.

Dúfame, že týmto prvým ročníkom založíme zmysluplnú tradíciu, a že odteraz každý rok sa v jeden špeciálny deň vydá do ulíc množstvo ľudí nabitých pozitívnou náladou. Veríme, že 1. slovenský AVON POCHOD svojou myšlienkou povzbudí všetkých aby sa ho osobne zúčatnili a dali tak nádej mnohým ženám, ktoré s touto zákernou chorobou bojujú,“ uviedol Michal Borec, riaditeľ pre PR a reklamu ČR a SR.“

Vstupenkou na túto výnimočnú akciu je Tričko POCHOD 2009, ktorého kúpou prispieva každý pochodujúci na boj proti rakovine prsníka. Tričko POCHOD 2009 si môžete zakúpiť prostredníctvom Avon Lady a Avon Gentlemana, objednať na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk, alebo zakúpiť v deň akcie priamo na mieste podujatia od 11. hod. Tričko POCHOD je v ponuke v dámskej aj pánskej verzií v rôznych veľkostiach a jeho cena je 9,99 €.

Všetky získané finančné prostriedky z akcie budú venované na aktivity v boji proti tejto zákernej chorobe. Viac informácií o AVON POCHODE proti rakovine prsníka sa dozviete aj na www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.

Trasa AVON POCHODU proti rakovine prsníka povedie historickým centrom Bratislavy a na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program, ako aj stretnutie so známymi osobnosťami zaangažovanými do tohto charitatívneho projektu. Už teraz je známe, že premiérový slovenský ročník svojou účasťou podporí 13 slovenských osobností – tvárí projektu AVON proti rakovine prsníka – Ada Straková, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Beata Dubasová, Henrieta Mičkovicová, Hana Rapantová, Karin Habšudová, Jana Kirschner, Martin Pyco Rausch, Maroš Kramár, Braňo Bruno Ciberej, či nová tvár projektu Petra Polišová a mnoho ďalších vzácnych hostí.

Program AVON POCHODU s registráciou účastníkov začína od 11.00 hod na Hviezdoslavovom námestí. Trasa AVON POCHODU povedie historickým centrom Bratislavy a končí na Tyršovom nábreží, kde pokračuje bohatým kultúrnych programom, v ktorom účinkujú popredné hviezdy slovenskej hudobnej scény.

Logo AVON POCHODU
Pre 1. slovenský AVON POCHOD proti rakovine prsníka bolo vytvorené špeciálne logo. V logu je využité namnoženie symbolu boja proti rakovine – stužky, čím je podporený celkový význam akcie.
Vizuál loga je odľahčenou formou ako vyzvať ľudí, aby sa pridali k AVON POCHODU spolu s tvárami projektu AVON proti rakovine prsníka. Mediálna kampaň na AVON POCHOD ako aj logo AVON POCHODU pochádza z dielne reklamnej agentúry Vaculik advertising.

Partneri AVON POCHODU proti rakovine prsníka
Hlavnými partnermi AVON POCHODU sú Liga proti rakovine SR a Mercedes-Benz.

Pridajte sa k tisícom pochodujúcich ľudí na celom svete!

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na vašu účasť!

Comments are closed.