„Všetko máme pred sebou“ – spieva hudobná formácia „7 Ladies“ v piesni špeciálne skomponovanej pre AVON

Sedem úspešných slovenských speváčok vytvorilo hudobnú formáciu „7 Ladies“, aby naspievali spoločnú pieseň exkluzívne na podporu charitatívneho projektu AVON proti rakovine prsníka pre podujatie AVON POCHOD proti rakovine prsníka, ktorý sa uskutoční prvýkrát na Slovensku – 20. júna 2009 v Bratislave. Pesnička s výstižným názvom „Všetko máme pred sebou“ naspievali nielen speváčky – tváre projektu AVON proti rakovine prsníka Beáta Dubasová a Jana Kirschner, ale aj Zuzana Smatanová, Zdenka Predná, Tina a Mária Čírová. Skladbu „Všetko máme pred sebou“ skomponoval a vyprodukoval tím CreativeMusicHouse – Peter Graus, Maroš Kachút a Tomáš Zubák.

O cieli a význame naspievania skladby sa vyjadrila tvár projektu AVON proti rakovine prsníka Beáta Dubasová: „Táto choroba si nevyberá. Môžete byť známy, neznámy, chudobný, bohatý. Ak príde, zomelie každého rovnako. Spoločná pieseň je jeden zo spôsobov, ktorým chceme pomôcť, dodať silu a vyjadriť spolupatričnosť všetkým, ktorí sa s chorobou stretli či už priamo, alebo nepriamo.“

Záujem pomáhať prejavila aj Zdenka Predná: „Myslím si, že projektov, ktoré by podporovali osvetu v oblasti prevencie pred zákerným ochorením rakoviny prsníka by mohlo byť viac. Zdravý človek netuší o čo ide. Skutočne rozumejú iba tí, ktorí sa s danou chorobou osobne stretli a ich blízki. Vedia, koľko trápenia choroba prináša, potrebujú veľa sily, aby sa cez nepriazeň osudu preniesli. Musíme si navzájom pomáhať.“

Pesnička „Všetko máme pred sebou“ vznikla pri príležitosti prvého slovenského AVON POCHODU, ktorý sa uskutoční 20.6.2009. Všetci zúčastnení si ju budú môcť vypočuť v podaní všetkých speváčok na Tyršovom nábreží. Okrem toho má šírenie pesničky charitatívny rozmer.

Každý, kto chce pomôcť v boji proti rakovine prsníka a chce získať nahrávku pesničky si ju bude môcť stiahnuť na web stránke www.zdraveprsia.sk za symbolickú sumu, ktorá bude venovaná na projekty boja proti rakovine prsníka. Pesnička je už teraz nasadená v éteroch slovenských radií.

Comments are closed.