Zapojte sa spolu s nami do boja za zdravé prsia!

 

Spoločnosť AVON myslí na vaše zdravie a už 15 rokov bojuje za zdravé prsia prostredníctvom projektu AVON proti rakovine prsníka. Tento boj podporuje aj predajom špeciálnych symbolov, ktorých ponuka sa rozširuje o ďalší symbol – Hrnček „Nádej“.

Hrnček „Nádej“

Cena: 6,00 €
Materiál: porcelán
Farba: biela, ružová
Rozmery: 8,5 x 7,8 cm

AVON predstavuje nový špeciálny projektu AVON proti rakovine prsníka – Hrnček „Nádej“. Porcelánový hrnček je praktickým darčekom, vhodným pre každú ženu. Jeho kúpou zároveň prispejete na aktivity a projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka.

„Ponuka od AVONu ma doslova „nakopla“ absolvovala som preventívnu gynekologickú prehliadku“, hovorí Kveta Horváthová, tvár projektu AVON proti rakovine prsníka

Tento rok ste sa stali novou tvárou projektu AVON proti rakovine prsníka, čo Vás viedlo k tomuto rozhodnutiu?

Keď som bola pred časom oslovená zástupcami spoločnosti AVON s ponukou stať sa novou tvárou projektu AVON proti rakovine prsníka, neváhala som ani sekundu. Aj keď mám občas pocit, že problematike rakoviny je venovaný veľký priestor, štatistiky hovoria o niečom inom. Ročne na Slovensku absolvuje preventívnu gynekologickú prehliadku iba 17% žien! Ďalším z dôvodov prečo som povedala „Idem do toho!“ bol aj pocit spolupatričnosti so všetkými ženami, ktoré bojujú s rakovinou prsníka. Všetkým im držím palce!

Chodíte pravidelne na preventívne gynekologické prehliadky?

Pred časom som sa priznala k faktu, na ktorý nie som veľmi pyšná – aj ja som preventívnu gynekologickú prehliadku v ostatnom období odkladala… Ponuka od AVONu ma v dobrom „nakopla“ a už to mám za sebou J Našťastie , všetko je v poriadku, tak klopem na drevo.

Čo by ste odkázali ženám, ktoré odkladajú návštevu gynekológa?

Osobne si myslím, že zdravie je to najdôležitejšie, čo môžeme mať. Pre mňa je veľkou motiváciou moja 5 ročná dcérka Paulínka. Aj pre ňu chcem byť zdravá, chcem pri nej, tak ako moja mama, stáť pri dôležitých udalostiach v živote. Chcem ju vidieť raz zmaturovať, chcem byť pri tom, keď sa bude vydávať, chcem aj pomáhať s deťmi,… Milé dámy, buďte aj Vy oporou pre svojich najbližších, zostaňte zdravé aj kvôli nim!

Tento rok ste po prvýkrát absolvovali AVON Pochod proti rakovine prsníka, aké pocity vo Vás toto podujatie zanechalo?

Bolo to pre mňa nesmierne silné! Už keď sa začalo námestie, na ktorom sme sa všetci spoločne stretli, zapĺňať ružovou farbou, mala som zimomriavky na celom tele. Nikdy nezabudnem na rozhovory so skvelými ženami, ktoré prišli z rôznych kútov Slovenska podporiť toto podujatie. A mnohé z nich momentálne bojujú s rakovinou… Keď som, spoločne s ostatnými, vypustila balóniky pri Akte spolupatričnosti do neba, neubránila som sa slzám… Celý deň bol nabitý emóciami, pozitívnou energiou, nezabudnuteľnými stretnutiami. Ďakujem za tento neuveriteľný zážitok!

Comments are closed.