VEĽKÉ ZMENY VĎAKA MALIČKOSTIAM!

BOJ ZA ZDRAVÉ PRSIA POKRAČUJE A HNEĎ V ÚVODE PRICHÁDZAJÚ PREVRATNÉ ZMENY

Spoločnosť Avon sa neustále snaží podporovať ženy, motivovať ich a inšpirovať, aby si uvedomovali svoju výnimočnosť. V boji s rakovinou prsníka nepoľavuje ani tento rok a rovno prichádza s novinkou v podobe predaja symbolov a charitatívnych predmetov. Tie sú odteraz súčasťou celoročnej iniciatívy projektu Avon za zdravé prsia, vďaka ktorej je možné prispieť, a tak pomôcť onkologickým pacientkam!

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Rok 2020 bol zahalený pod rúškom a niesol sa v znamení celosvetovej pandémie. Avon pohotovo reagoval a okrem iného podporil najzraniteľnejšie skupiny žien, medzi nimi aj onkologické pacientky. Vďaka predaju charitatívnych tričiek Avon za zdravé prsia či špeciálnych setov sa podarilo vyzbierať rekordnú sumu pre OZ Tak trocha inak, a to 31 021€. Aj vďaka podpore známych tvárí a ambasádorov sa podarilo naďalej šíriť povedomie o ochorení rakoviny prsníka ako aj o jeho prevencii, diagnostike i možnostiach liečby.

Doposiaľ si každý ako hlavný znak pomoci onkologickým pacientkam automaticky predstavil dobre známe pochodové Tričko. Práve Tričko bolo vyjadrením podpory ženám a ich rodinám bojujúcim s rakovinou prsníka. Zároveň sa ich kúpou vyjadrovala podpora krajšieho sveta nielen pre ženy, ale pre všetkých. Avon sa prispôsobuje celospoločenským zmenám a jeho hlavným cieľom je pomáhať nepretržite počas roka, a to formou výziev alebo aktivít zameraných na boj za zdravé prsia. K tejto iniciatíve sa môže pridať každý, kto chce byť súčasťou zmysluplného projektu.

Rok 2021 bude iný, plný zmien a na to sa veľmi tešíme. Prvou zásadnou zmenou, ktorú Vám predstavujeme sú charitatívne predmety, ktoré tu doposiaľ neboli. Všetky výrobky sú dostupné na https://avononline.avon.sk/5855/charita ale aj v katalógu, a to po celý rok. Zároveň sa spoločnosť Avon zaväzuje, že z každého predaného charitatívneho predmetu a Avon symbolu daruje finančné prostriedky občianskym združeniam a neziskovým organizáciám zameraným na boj proti rakovine prsníka.

Novinky nepredstavujú len obyčajné predmety či symboly, ich kúpou a nosením ženy vyjadrujú spolupatričnosť, podporu a odhodlanie pomáhať ženám v boji za zdravé prsia. Taktiež v boji za šťastný a plnohodnotný život bez zdravotných komplikácií. Spolu tak môžeme vytvoriť lepšie miesto na život.

AVON ZA ZDRAVÉ PRSIA

Kozmetická spoločnosť AVON verí v zmysluplnosť tém súvisiacich so ženským zdravím a v podporu neziskových organizácií. Preto už viac ako 20 rokov na Slovensku spolupracuje s neziskovými organizáciami, ktoré sa venujú problematike rakoviny prsníka a prostredníctvom odborníkov a garantov rozhoduje o oblastiach, kde je pomoc potrebná. Tieto projekty podporuje materiálovo a finančne, pričom venovala už viac ako 1,45 milióna EUR, ktoré poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, kúpu diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti na Slovensku. Na projekte AVON za zdravé prsia spolupracuje so známymi osobnosťami, ku ktorým sa každoročne pridávajú známe osobnosti slovenského spoločenského života, aby podporili kampaň, ktorej vyvrcholením je najväčšie charitatívnemu podujatie spoločnosti a projektu – AVON Pochod za zdravé prsia.

O SPOLOČNOSTI AVON

Kozmetická spoločnosť AVON patriaca do poprednej globálnej skupiny Natura & Co už 135 rokov zlepšuje životy žien prostredníctvom krásy. A stále v tom pokračuje, no modernejšie. Prináša inovácie, spája ľudí, podporuje ženy, vníma všetky podoby krásy. Oslavuje silu žien po celom svete, podporuje ich v objavovaní vlastného potenciálu a prekonávaní výziev. Prekvapuje vás to? Pridajte sa k nim – #WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni. V AVONe sú zástancami toho, na čom skutočne záleží. Práve silu krásy využívajú na vytvorenie lepšieho sveta pre ženy. Pozorne načúvajú potrebám žien a sú hlasom ich túžob. Veria v lepší svet pre ženy, ktorý bude lepším svetom pre všetkých.

Bojujú za zdravé prsia, keďže rakovina prsníka je jedným z najčastejších onkologických ochorení u žien, preto venovali viac ako 20 mil. na screeningové programy. Rovnako bojujú proti domácemu násiliu, ktorému čelí 1 z 3 žien a doteraz pomohli už 14 mil. žien trpiacim domácim násilím. Celosvetovo spoločnosť AVON odovzdala viac ako 1 miliardu dolárov na témy súvisiace so zdravím a bezpečnosťou žien. Za posledných 20 rokov zaregistrovala viac ako 750 patentov a výrobky z jej portfólia získali viac ako 300 ocenení za posledné 3 roky. Vedeli ste, že každú sekundu sa po svete predajú 3 rúže, 7 parfumov a 2 výrobky pleťovej starostlivosti značky Anew? Dobre známe a obľúbené značky sú ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. Viac o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON sa dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

Viac informácií vám poskytne:
AVON Cosmetics, Jana Pohorelská, 0911 107 951, jana.pohorelska@avon.com
SKPR Strategies, Jana Gregušová, 0907 788 821, jana@skpr.sk

Comments are closed.