Už túto sobotu sa Slovensko vydá na AVON POCHOD proti rakovine prsníka!

Slovensko sa už po piatykrát zapojí do celosvetovej iniciatívy boja proti rakovine prsníka. Dejiskom jubilejného ročníka AVON POCHODU bude Bratislava, ktorá sa v sobotu 15. júna 2013 opäť zahalí do ružovej farby. AVON POCHODU sa zúčastnia známe tváre projektu AVON proti rakovine prsníka a svetoznáma topmodelka Daniela Peštová.

Program AVON Pochodu s registráciou účastníkov začína o 13.00 hod. na námestí pri Eurovea v Bratislave a potrvá do 15.00 hod., kedy sa AVON Pochod slávnostne odštartuje. Nová trasa pochodu povedie historickým  centrom Bratislavy a končí sa opäť na námestí pri Eurovea.

Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli AVON Pochodu a vystúpenie Celeste Buckingham, Peter Lipa Band, IMT Smile, Starmania, The Cellmates a ďalších. V rámci programu sa účastníci môžu tešiť na stretnutie so známymi osobnosťami slovenského spoločenského života, ktoré sú tvárami projektu AVON proti rakovine prsníka – Adou Strakovou, Norou Beňačkovou, Alenou Heribanovou, Beátou Dubasovou, Henrietou Mičkovicovou, Hanou Rapantovou, Karin Habšudovou, Janou Kirschner, Petrou Polnišovou, Zlaticou Puškárovou, Kvetou Horváthovou, Martinom Pyco Rauschom, Marošom Kramárom a Braňom Bruno Ciberejom a šeciálnym hosťom, svetoznámou topmodelkou Danielou Peštovou.

Charitatívne podujatie AVON POCHOD proti rakovine prsníka symbolizuje   vyjadrenie podpory a spolupatričnosti ženám bojujúcim s rakovinou prsníka. Jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov, ktorých výťažok putuje na aktivity zamerané na boj proti tomuto zákernému ochoreniu.

Dámske a pánske Tričko proti rakovine prsníka 2013je vstupenkou na AVON POCHOD 2013, kúpou ktorého prispievate na projekty zamerané na boj proti rakovine prsníka. Tričko si môžete zakúpiť v deň akcie priamo na mieste podujatia od 13.00 hod. a jeho cena je 14,99 €. Dámske Tričko proti rakovine prsníka 2013 aj pre tento ročník AVON Pochodu exkluzívne navrhla známa česká módna návrhárka Taťána Kovaříková.Všetci tí, ktorí si zakúpili Tričko proti rakovine prsníka 2013 cez internetový portál www.zlavadna.sk, si môžu zakúpené tričká vyzdvihnúť priamo na mieste konania AVON Pochodu v registračnom stane, kde zároveň obdržia aj kozmetický balíček spoločnosti AVON.

Viac informácií o AVON POCHODE proti rakovine prsníka sa dozviete na www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.

Comments are closed.