Tričko proti rakovine prsníka 2016

Je to tu! Predstavujeme vám Tričká proti rakovine prsníka 2016, ktoré sú vstupenkou na Pochod 18.6. Tričko bude v predaji prostredníctvom AVON Lady/Gentlemana od 3.3. a na e-shope od 1.4.

Tričká sú predávané v mene a na účet občianskeho združenia Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2016″, realizovanej občianskym združením Zdravá žena, povolenie číslo: SVS-OVS3-2015/034177, registrovaná pod číslom zbierky 000-2015-034177 a bude použitý na programy prevencie a pomoci pre pacientky bojujúce s rakovinou prsníka.

Atraktívny design pre ženy, mužov a deti* vytvorila odevná designérka Mirka Horká a k dámskej a detskej vverzii sú pribalené dekoratívne washi pásky.

„Dámske Tričko má na spodnom leme moderné asymetrické predĺženie a je z príjemného vzdušného materiálu. To najdôležitejšie však je, že sami si môžete upraviť strih alebo design pomocou washi pásiek, ktoré sú pribalené k dámskemu a detskému Tričku.“ popisuje Tričká ich autorka Mirka Horká.

Čo je to washi páska

Washi je unikátna páska vyrobená z ryžového papieru. Z jednej strany je potlačená a z tej druhej jemne lepí, takže s ňou môžete ozdobiť väčšinu materiálov a pritom ich nepoškodiť. Táto „washi“ sa vo svete teší čím ďalej väčšej popularite a môžete si s ňou vytvoriť nespočetné množstvo dekorácií.

K dámskemu Tričku 2016 získate 3 washi pásky s farebnou potlačou navrhnutou špeciálne pre AVON Pochod. K detskému Tričku 2016 je pribalená jedna páska s veselou potlačou. Použite ich na vlastný design Trička, pretože v roku 2016 ste našimi návrhármi práve vy. Pomocou washi môžete upravovať strih Trička alebo ho ozdobiť vlastnými obrázkami.

Sledujte www.zdraveprsia.skFacebook AVON Slovensko pre inšpiráciu, ako pásky používať a pre najaktuálnejšie novinky.

Comments are closed.