Nové pochodové tričko Klára je tu!

Dámske, pánske a detské pochodové tričko 2018 sme tento rok pokrstili menom jeho dizajnérky a svetoznámej módnej návrhárky Kláry Nademlýnskej. Klára odštartovala svoju kariéru pred tridsiatimi rokmi v Paríži a od tej doby patrí k najznámejším českým návrhárom. Pre jej tvorbu je typické prelínanie sa krehkej ženskosti s tradičným krajčírstvom. Modely sú štýlovo jednoduché a čisté, plné ženskosti, moderné a nadčasové.

Špecialitou dámskeho trička navrhnutého pre Pochod 2018 je ružová stuha všitá na chrbte, ktorá symbolizuje Avon stužku. Detské tričko zdobí potlač špeciálne navrhnutého myšiaka. „Chcela som pre chlapcov a dievčatá urobiť niečo nové, nevšedné a veselé. A verím, že s myšiakom sa mi to podarilo. Najdôležitejšie ale je, že tie tričká pomáhajú a preto som sa aj do tohto projektu zapojila,“ vysvetľuje Klára svoju motiváciu.

Ponuka noviniek tým ale nekončí. Pri kúpe dámskeho aj pánskeho trička od nás dostanete tašku ako darček!

NADČASOVÉ OVERSIZE TRIČKO PRE DÁMY

Dámske tričko je tradične dostupné v dvoch veľkostiach – S/M a L/XL a je vyrobené z 35% bavlny a 65% polyesteru. Klára zvolila kombináciu nepravého véčkového strihu a moderného oversize strihu vhodného ku všetkým typom nohavíc, k sukni či legínam. Výrazným prvkom je saténová stuha všitá na chrbte, a tiež pre Kláru typické pretiahnuté švy.

PÁNSKE TRIČKO STAVIA NA JEDNODUCHOSŤ

Pánske tričko Klára vo veľkostiach M/L a XL/XXL vyrobené zo stopercentnej bavlny je nadčasovým modelom určeným nielen pre pánov ale tiež pre ženy. Klára zachovala strih dámskeho trička ale ubrala na výraznosti. Aj pre pánske tričko je charakteristická bavlnená stuha na chrbte a dopredu pretiahnuté švy. Pánske tričko je symbolom jednoduchosti a elegancie.

MYŠIAK NA DETSKOM TRIČKU PRE CHLAPCOV A DIEVČATÁ

Klára pre túto príležitosť navrhla nového maskota myšiaka, ktorého s radosťou po prvýkrát predstavuje na detskom tričku. Aj pri detskom tričku Klára zostala verná jednoduchému strihu s dopredu pretiahnutými švami a 100% bavlne. Detské tričko v živej tyrkysovej farbe je určené pre deti od 3 do 12 rokov.

Tričká objednávajte od kampane 5, ktorá začína 22. 3., u svojej AVON Lady/Gentlemana alebo od 3.4. na e-shope

Tričko slúži ako vstupenka na AVON Pochod 16.6.2018.

Tričká sú predávané v mene a na účet o.z. Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky “AVON Pochod 2018″, realizovanej občianskym združením Zdravá žena, povolenie číslo: SVS-OVS2-2018/006040, registrovaná pod číslom zbierky 000-2018-006040.

Comments are closed.