AVON vyráža do boja za zdravé prsia aj v októbri 2013 – prichádza PINKTOBER!

Október je na celom svete známy ako mesiac boja proti rakovine prsníka. AVON sa aj tento rok zapája do boja za zdravé prsia a vyráža spolu s Beátou Dubasovou na celoslovenské turné.

Pri príležitosti celosvetovej kampane pod názvom PINKTOBER (názov je zložený z anglických slov „Pink“ a „October“) sa AVON spojil so známou slovenskou speváčkou a dlhoročnou tvárou projektu AVON proti rakovine prsníka Beátou Dubasovou, aby podporil boj za zdravé prsia. Prostredníctvom šiestich koncertov počas októbra bude AVON šíriť osvetu v rámci prevencie proti tejto zákernej chorobe po celom Slovensku.

„Nájdite si čas sama na seba a nepodceňujte prevenciu. Môže Vám zachrániť život“, odkazuje Beáta Dubasová.

Boj za zdravé prsia môžete počas októbra podporiť aj Vy kúpou špeciálnych symbolov s ružovou stužkou za znížené ceny. Viac na www.zdraveprsia.sk. Finančné prostriedky získané z predaja symbolov sú venované na aktivity projektu AVON proti rakovine prsníka.

AVON proti rakovine prsníka – 15 rokov bojujeme za zdravé prsia

15 rokov uplynulo od vzniku projektu AVON proti rakovine prsníka, kedy sa AVON ako prvá spoločnosť na Slovensku, začala venovať problematike tohto ochorenia, ktoré je najčastejším nádorovým ochorením u žien.  15 rokov AVON aj vďaka Vašej podpore rozdáva nádej, bojuje za zdravé prsia a zdôrazňuje dôležitosť prevencie. Prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov sa podarilo vyzbierať viac ako 1,2 milióna €, ktoré boli venované na projekty v oblasti podpory prevencie, vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, zakúpenie diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti. 5 rokov pochodujeme za viac šťastných koncov a začiatkov plných nádeje a už     15 rokov bojujeme za zdravé prsia!

Viac informácií nielen o projekte, ale aj o prevencii a liečbe rakoviny prsníka nájdete na www.zdraveprsia.sk.

 

Comments are closed.