AVON podporil Veľkú svadbu

Pozývame vás na „Veľkú svadbu“, romantickú komédiu, ktorej premiéra sa uskutoční vo štvrtok 9. mája 2013. Príďte si vychutnať príbeh plný vzťahov, komických situácií a romantiky v podaní známych hollywoodskych hercov.

Partnerom tohto filmu je spoločnosť AVON Cosmetics, ktorá sa už 15 rokov venuje problematike rakoviny prsníka v rámci projektu AVON proti rakovine prsníka a patrí medzi najväčšie firemné filantropie v celosvetovom meradle. Každoročne v júni organizuje spoločnosť AVON „AVON Pochod proti rakovine prsníka“, ku ktorému sa pridávajú tisícky ľudí, aby vyjadrili podporu ženám, ktoré s týmto ochorením bojujú. Ďalší ročník AVON Pochodu sa uskutoční v sobotu 15. júna 2013. Viac informácií o projekte nájdete na www.zdraveprsia.sk.

O filme

Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) sú mladí, krásni a chcú sa vziať. Na tom by nebolo nič zvláštne, len keby sa do veci nevložila Alejandrova prísne katolícka biologická matka, ktorá sa nečakane rozhodla preletieť polovicu sveta, aby sa chystanej svadby zúčastnila. A práve jej bigotný prístup k viere je nezlučiteľný so skutočnosťou, že manželia Griffinovci, ktorí Alejandra vychovali ako vlastného, sú rozvedení. Exmanželia Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovci sa teda pustia do nie práve najšťastnejšej frašky a rozhodnú sa, že pred Alejandrovou biologickou matkou zahrajú počas svadby spokojný manželský párik. To je možno zábavné pre ich deti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace ), avšak pre Donovu dlhoročnú partnerku Bebe (Susan Sarandon) už menej. K tomu si pridajte oddávajúceho kňaza otca Moinighana v podaní Robina Williamsa a musí vám byť jasné, že všetkých čaká poriadne hustý víkend!

Oscarový Robert de Niro

Robert de Niro sa radí k jedným z najvýznamnejších amerických hercov svojej generácie. Je dvojnásobným držiteľom Oscara, štyroch Oscarových nominácií a laureátom na Zlatý Glóbus. Zahral si v desiatkach známych amerických filmoch ako napríklad Fotri sú lotri, Všemocný, Terapia láskou a mnohých iných.

Trailer k filmu  (https://www.youtube.com/watch?v=T4AxNRPAggE)

AVON proti rakovine prsníka – 15 rokov bojujeme za zdravé prsia

15 rokov uplynulo od vzniku projektu AVON proti rakovine prsníka, kedy sa AVON ako prvá spoločnosť na Slovensku, začala venovať problematike tohto ochorenia, ktoré je najčastejším nádorovým ochorením u žien.  15 rokov AVON, aj vďaka Vašej podpore, rozdáva nádej, bojuje za zdravé prsia a zdôrazňuje dôležitosť prevencie. Prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov sa podarilo vyzbierať 1,2 milióna €, ktoré boli venované na projekty v oblasti podpory prevencie, vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, zakúpenie diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti. 5 rokov pochodujeme za viac šťastných koncov a začiatkov plných nádeje a už 15 rokov bojujeme za zdravé prsia!

Viac informácií nielen o projekte, ale aj o prevencii a liečbe rakoviny prsníka nájdete na www.zdraveprsia.sk.

Comments are closed.