AVON Pochod proti rakovine prsníka sa uskutoční už o 10 dní v Bratislave!

V sobotu 7. júna 2014 sa Bratislava už po šiestykrát zahalí do ružovej farby v rámci charitatívneho podujatia AVON Pochod proti rakovine prsníka. Celosvetovú iniciatívu boja proti tejto zákernej chorobe podporia známe tváre projektu AVON proti rakovine prsníka spolu so svetoznámou topmodelkou Danielou Peštovou.

Charitatívne podujatie AVON Pochod proti rakovine prsníka symbolizuje vyjadrenie podpory v boji proti rakovine prsníka, jeho cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj proti tomuto ochoreniu a tiež vyjadruje spolupatričnosť ženám, ktoré s rakovinou prsníka bojujú.  Vďaka ľudskej solidarite sa ružový pochod na Slovensku stáva každým rokom úspešnejším a obľúbenejším podujatím. Počas minulého jubilejného piateho ročníka rekordných 4 500 ľudí si oblieklo tričko symbolizujúce boj s rakovinou prsníka a pochodovalo ulicami Bratislavy. Ďalší, v poradí 6. ročník AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa uskutoční v Bratislave 7. júna 2014.

Vstupenka na AVON Pochod

Vstupenkou na AVON Pochod je Tričko proti rakovine prsníka 2014, ktorého kúpou každý pochodujúci prispieva na konto verejnej zbierky AVON proti rakovina prsníka. Tričko si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady/ AVON Gentlemana, objednať v e-shope na stránke www.zdraveprsia.sk alebo zakúpiť priamo na mieste konania AVON Pochodu od 13:00 hod.

Všetky získané finančné prostriedky z predaja budú použité na aktivity a projekty venované na podporu boja proti rakovine prsníka.

Program AVON Pochodu

Program AVON Pochodu sa začína registráciou účastníkov o 13:00 hod. na námestí Eurovea a potrvá do 15:00 hod. Po ukončení registrácie sa AVON Pochod slávnostne odštartuje a jeho trasa povedie historickým  centrom Bratislavy a ukončí sa opäť v  Eurovea. Na pochodujúcich čaká okrem bohatého sprievodného programu na štarte a v cieli aj stretnutie so známymi slovenskými osobnosťami spoločenského života, ktoré sú tvárami AVON Pochodu proti rakovine prsníka. Už teraz je známe, že AVON POCHOD svojou účasťou podporia – Jana Kirschner, Ada Straková, Hana Rapantová, Beáta Dubasová, Karin Habšudová, Henrieta Mičkovicová, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Bruno Ciberej, Maroš Kramár, Petra Polnišová, Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová a Roman Juraško. V rámci programu sa zúčastnení môžu tešiť na pestrý program v podaní Jany Kirschner, Pavla Hammela, Roba Pappa a Bystríka, Starmanie, Campana Batucada – bubnovej show a ďalších.

Trasa AVON Pochodu

Pochod povedie historickým centrom Bratislavy a bez problémov ho zvládnete aj s celou rodinou a detským kočíkom.

Pred rakovinou prsníka sa neskryješ! Ukáž sa v tričku v sobotu      7. júna 2014 na AVON Pochode!

Partneri AVON POCHODU proti rakovine prsníka:

Comments are closed.